Sierpień 2018

Nowa seria drzwi THERMO INLAY

INLAY to nowy sposób zdobienia drzwi za pomocą dodatkowych wstawek w skrzydle drzwi. Elementy te wykonane są z lakierowanej blachy aluminiowej i wmontowane w taki sposób, że tworzą jedną płaszczyznę z panelem skrzydła. Można je lakierować na dowolny kolor RAL. Strona wewnętrzna drzwi posiada natomiast tylko przefrezowania, które występują również na stronie zewnętrznej.
Drzwi produkowane są na bazie systemów ALUPROF MB-79N, MB-86 i MB-104 Passive z panelami nakładkowymi.
. . . . . . . . Kolory wstawek możemy dobrać za pomocą konfiguratora:

Grudzień 2017

Nowa seria drzwi THERMO CORRODE

Po wielu próbach uruchomiliśmy produkcję ażurowych nakładek na drzwi THERMO wykonanych ze skorodowanej stali Corten.
Jest to gatunek stali charakteryzujący się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne dzięki specyficznej warstwie rdzy, która chroni powierzchnię przed dalszą korozją. Tworzenie atrakcyjnej powierzchni z rdzy zaczyna się od dwóch tygodni i kończy po około półtora roku do trzech lat. Po tym okresie powstała warstwa rdzy jest niezmywalna, nie brudzi i blokuje proces korozji stali.
Drzwi produkowane są na bazie systemów ALUPROF MB-79N, MB-86 i MB-104 Passive z panelami nakładkowymi.

Listopad 2015

Nowe uchwyty do drzwi z rękojeścią z włókna węglowego.

Wdrożyliśmy produkcję nowej generacji uchwytów drzwiowych ze stali nierdzewnej w których rękojeść wykonana jest z włókien węglowych.
Powstały dwa typy tych uchwytów:
BC10 – uchwyt płaski o szerokości 60 mm z płaszczyzną czołową wykończoną płytką z włókien węglowych. Dostępny jest w dwóch wymiarach długości: 320 i 1200 mm.
C10 – uchwyt rurowy z rękojeścią wykonaną z rury z włókien węglowych o powierzchni matowej lub z widoczną strukturą tkaniny węglowej. Uchwyt ten dostępny jest w pięciu wymiarach długości: 800, 1000, 1200, 1500, 1800 mm

Wrzesień 2015

Nowa seria drzwi THERMO LED

Wdrożono do produkcji nową serię drzwi THERMO LED, w której elementem dekoracyjnym jest światło wydostające się przez szczeliny w zewnętrznym płaszczu skrzydła.
Wewnątrz skrzydła znajdują się taśmy z wielokolorowymi diodami LED i za pomocą pilota możemy płynnie regulować barwę i natężenia światła. Pilotem możemy również ustawić różne autmatyczne sekwencje zmian rodzaju światła, nawet w trybie stroboskopu.
Opcjonalnie montujemy również taśmy LED jednokolorowe (białe, czerwone, niebieskie lub zielone) z regulacją jasności bez możliwości zmiany koloru.
Drzwi produkowane są na bazie systemów ALUPROF MB-86 i MB-104 Passive z jednostronnymi panelami nakładkowymi.