Luty 2019

Targi Budma 2019 – Poznań

Po raz kolejny wystawiliśmy na Targach Budma 2019 w Poznaniu nasze nowinki technologiczne czyli najnowsze wzory drzwi wejściowych do domów pasywnych i energooszczędnych.
Pokazaliśmy nową serię drzwi INLAY z wielobarwnymi intarsjami w skrzydle, oraz serię CORRODE gdzie na na zewnętrznej stronie skrzydła zamontowano niezależną nakładkę ze skorodowanej stali Corten. Dokładną konfigurację i dobór kolorów tych drzwi można zrealizować w naszym nowym konfiguratorze na stronie http://config-door.eu/
Dziękujemy wszystkim, którzy nas zaszczycili swoją obecnością i mamy nadzieję, że już niedługo znowu się spotkamy.

Lipiec 2018

Nowy KONFIGURATOR DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

Dla bardziej dociekliwych klientów uruchomiliśmy szczegółowy konfigurator drzwi.
W wybranym modelu drzwi można dokonywać zmian związanych z ich wyglądem i wymiarami. Można tu zmieniać wymiary, kolory lakieru, rodzaje szkła, elementy okuciowe (klamki, pochwyty, zawiasy), rodzaje zasuwnic i sposoby sterowania nimi, wkładki i szyldy.
Do wyboru jest osiem typów konstrukcji o różnej konfiguracji naświetli bocznych i górnych. Po ustawieniu wszystkich parametrów zgodnie z potrzebami otrzymujemy idealnie proporcjonalną wizualizację własnych drzwi w widokach z zewnątrz jak i od wewnątrz. Dodatkowo można te drzwi obejrzeć na przykładowych elewacjach. Konfigurację swoich drzwi możemy zapisać do pliku pdf, wydrukować ją lub wysłać do nas aby otrzymać informację o kosztach realizacji.
Konfigurator znajduje się na stronie: http://config-door.eu/

Marzec 2016

Targi Fensterbau Frontale 2016 – Norymberga

W dniach 16-19 marca poraz kolejny wystawiliśmy na Targach Fensterbau Frontale 2016 w Norymberdze nasze najnowsze wzory drzwi wejściowych do domów pasywnych i energooszczędnych.
Po raz pierwszy pokazaliśmy drzwi z wielobarwnymi liniami światła LED w skrzydle. Nowością były również uchwyty oraz elementy zdobnicze wykonane z włókna węglowego CARBON.
Nowości wzbudziły duże zainteresowanie odwiedzających.

Maj 2015

Zapytanie ofertowe na opracowanie strategii wprowadzenia nowych produktów.

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na opracowanie strategii wprowadzenia nowych produktów na wybrane rynki docelowe, w tym: analizę życia produktu na wybranych rynkach docelowych, analizę wyglądu produktu pod katem potrzeb wybranych rynków docelowych, analizę wyglądu i bezpieczeństwa produktu oraz opakowania. (Działania 6.1 Paszport do eksportu).
Termin składania ofert upływa w dniu: 12.06.2015 r. o godz. 10.00

Do pobrania: Warunki oferty

Kwiecień 2015

Zapytanie ofertowe na zakup bazy danych zagranicznych kontrahentów na rynku austriackim.

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na zakup bazy danych zagranicznych kontrahentów na rynku austriackim zajmujących się sprzedażą okien oraz drzwi (Działania 6.1 Paszport do eksportu).
Termin składania ofert upływa w dniu: 25.05.2015 r. o godz. 10.00

Do pobrania: Warunki oferty

Marzec 2015

Targi BUDMA 2015 w Poznaniu

W dniach 10-13 marca wystawiliśmy na Targach BUDMA 2015 w Poznaniu nasze najnowsze wzory drzwi wejściowych do domów energooszczędnych i pasywnych. Dodatkowo pokazaliśmy różnorodne systemy kontroli otwierania drzwi (manualne i zdalne).
Spotkało się to z dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Grudzień 2014

Zapytanie ofertowe na organizację udziału w imprezie targowo-wystawienniczej.

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na na organizację udziału w imprezie targowo-wystawienniczej w charakterze wystawcy na MT BUDMA 2015, POZNAŃ, POLSKA, 10-13.03.2015 r.
Termin składania ofert upływa w dniu: 31.01.2015 r.

Do pobrania: Warunki oferty

Wrzesień 2014

Zapytanie ofertowe na zakup bazy danych zagranicznych kontrahentów na rynku niemieckim.

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na zakup bazy danych zagranicznych kontrahentów na rynku niemieckim zajmujących się sprzedażą okien oraz drzwi (Działania 6.1 Paszport do eksportu).
Termin składania ofert upływa w dniu: 31.10.2014 r. o godz. 10.00

Do pobrania: Warunki oferty

Wrzesień 2014

Zapytanie ofertowe na wydruk katalogów

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na wydruk 5000 szt katalogów w języku niemieckim. Katalog o wymiarach 235×220 mm zawiera 32 strony; Wydruk na papierze o gramaturze 150.
Termin składania ofert upływa w dniu: 12.09.2014 r.

Do pobrania: Warunki oferty

Marzec 2014

Targi Fensterbau Frontale 2014 w Norymberdze

W dniach 26-29 marca pokazaliśmy na Targach Fensterbau Frontale 2014 w Norymberdze nasze najnowsze wzory drzwi wejściowych do domów pasywnych i energooszczędnych. Wystawa spotkała się z dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Styczeń 2014

Fundusze Europejskie

Przystąpiliśmy do realizacji projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt ma na celu zwiększenie udziału sprzedaży produktów firmy na rynkach zagranicznych.