Lik Panorama Firmy

Firma „Ł&K” istnieje na rynku od 1984 roku. W roku 1992 rozpoczęła produkcję aluminiowych konstrukcji dla budownictwa, a od 1995 roku również stolarki z PCV.
Przedsiębiorstwo stawia na innowacyjność oraz profesjonalną obsługę każdego klienta.
Ciągłe śledzenie obowiązujących trendów i nowości w zakresie stolarki sprawia, że dostosowujemy produkcję do obecnych wymagań i oczekiwań Klientów.

Opis działalności:
Głównym aspektem naszej działalności jest produkcja, sprzedaż oraz montaż drzwi, okien, fasad, ścianek działowych, ogrodów zimowych itp.
W swojej ofercie posiadamy również drzwi zewnętrzne THERMO o wysokiej izolacji termicznej nadające się do stosownia w domach energooszczędnych i pasywnych.
Aby spełnić wysokie oczekiwania estetyczne klientów realizujemy również indywidualne projekty wzorów drzwi.
Z powodzeniem sprzedajemy drzwi THERMO zarówno na rynek krajowy jak i na eksport między innymi do Austrii, Niemiec, Francji, Norwegii i Słowenii.
Dodatkowo posiadamy w ofercie całą gamę wypełnień wsadowych do drzwi aluminiowych i PCV.

Marki i specjalizacje:
W celu uzyskania dobrej jakości naszych produktów stosujemy w produkcji tylko wysokiej klasy materiały renomowanych firm europejskich:
– kształtowniki: ALUPROF, VEKA, KBE
– okucia: ROTO, FUHR, GU, WALA
– lakiery: IGP
– szyby: Effekt-Glass, Pilkington, Vitroszlif
– panele drzwiowe: Weiss

Technologia:
Połączenie doświadczenia naszych specjalistów oraz precyzyjnej obróbki mechanicznej, wykonywanej przez cyfrowo sterowane urządzenia, gwarantują wykonanie produktów spełniających oczekiwania wymagających klientów.
Stolarka produkowana w naszym zakładzie spełnia wszystkie wymagania norm odniesienia. Na wszystkie materiały, z których wykonywane są wyroby gotowe, posiadamy wymagane atesty, certyfikaty i dopuszczenia, potrzebne do stosowania wyrobów w budownictwie.
Stosujemy stałą kontrolę produkcji w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001.